النون

بنیان نوآوری الکترونیک

Instagram

۲ مطلب در تیر ۱۳۹۴ ثبت شده است

0

خدایا! مصیبت رفتن ماه ما را جبران کن...

منبع تصویر

خدایا، بر محمد و آلش رحمت فرست، و مصیبت رفتن ماه ما را جبران کن، و روز عید و روزه گشودنمان را بر ما مبارک ساز و آن را از بهترین روزهائى قرار ده که بر ما گذشته است: بهترین روزها براى عفو، و پاک کننده ‏ترین روزها براى گناه و گناهان پنهان و آشکار ما را بیامرز.
خدایا، با بیرون رفتن این ماه، ما را از گناهانمان بیرون آور، و همراه خارج شدنش ما را از بدیهامان خارج ساز. و ما را از خوشبخت‏ ترین اهل این ماه بوسیله این ماه، و از پرنصیب‏ ترین ایشان در این ماه و از بهره‏ مندترین ایشان در این ماه قرار ده .
خدایا، هر کس که این ماه را چنانکه شایسته رعایت است رعایت کرده، و حرمتش را چنانکه شرط نگهدارى است نگاه داشته، و به حدودش چنانکه شایسته قیام است بپاخاسته، و از گناهان خود، چنانکه حق پرهیزکارى است، پرهیز کرده، یا بوسیله تقربى بتو نزدیکى جسته که تو را از خود راضى، و رحمتت را به او معطوف ساخته، پس مانند آنچه به او بخشیده‏ اى از توانگرى خود بما ببخش، و چندین برابر آن را از فضل خود بما عطا کن. زیرا که فضل تو کاستى نمیگیرد، و خزانه‏ هایت نقصان نمیپذیرد، بلکه افزون میشود، و معادن احسان تو، فانى نمیشود، همانا که بخشش گوارا، بخشش تو است.
خدایا بر محمد و آلش رحمت فرست، و مانند ثوابهاى آن کس را براى ما بنویس که تا روز رستاخیز در آن ماه روزه داشته، یا در عبادت تو کوشیده است .
خدایا، در این روز که آن را براى مؤمنان عید و شادى، و براى اهل ملت خود روز اجتماع و تعاون قرار دادى، پیش تو توبه مى‏کنیم، از هر گناهى که مرتکب شده‏ ایم، یا هر کار بدى که از پیش فرستاده‏ ایم، یا اندیشه بدى که در دل داشته‏ ایم، توبه کسى که خیال بازگشت به گناه در دل ندارد، و پس از توبه به خطا باز نمیگردد: توبه خالصى که از شک و ریب پیراسته باشد. پس آن را از ما بپذیر، و از ما خشنود شو، و ما را بر آن ثابت بدار .
خدایا،ترس از عذاب وعید، و شوق به ثواب موعود را روزى ما ساز، تا لذت آنچه را که از تو مسألت میکنیم و شدت اندوه آنچه را که از آن بتو پناه میبریم در یابیم. و ما را نزد خود از توبه کنندگانى قرار ده که محبتت را بر ایشان لازم ساخته‏ اى، و بازگشتشان را به طاعت خود، پذیرفته ‏اى. اى عادلترین عادلان.
خداوندا از تمامى پدران و مادران و اهل دین ما درگذر، چه آنها که در گذشته ‏اند و چه آنها که تا روز قیامت مى‏ آیند و باقى مى ‏مانند.
خدایا، بر محمد پیغمبر ما و آل او رحمت فرست، همچنانکه بر فرشتگان مقرب خود رحمت فرستادى. و بر او و آلش رحمت فرست، همچنانکه بر پیغمبران مرسلت رحمت فرستادى و بر او و آلش رحمت فرست، همچنانکه بر بندگان صالحت رحمت فرستادى، و بهتر از آن اى پروردگار جهانیان، چنان رحمتى که برکتش بما برسد، و نفعش بما عاید شود و به موجب آن دعایمان مستجاب گردد، زیرا که تو کریم تر از کسى هستى که بر او توکل کنند و بخشنده‏ تر از کسى هستى که از فضلش مسئلت نمایند. و تو بر هر چیز قدرت بی نهایت دارى.

(فرازی از نیایش 45 صحیفه سجادیه)

۱

مسابقه ذکرانه در ماه مبارک رمضان

ذکرانه در ماه مبارک رمضان جهت انس بیشتر با قرآن، مسابقه ای با مشارکت شرکت خدمات ارتباطی رایتل و فروشگاه اینترنتی گوشی شاپ برگزار میکند.

در بخش مسابقه ذکرانه، با پاسخ به سوال موجود از بین افرادی که جواب درست داده اند از طرف رایتل جوایزی اهدا خواهد شد. همچنین هر کسی که در ماه مبارک رمضان در برنامه به حساب النون خود وارد شود یا در برنامه نظر بگذارد، از طرف فروشگاه گوشی شاپ بن تخفیف جهت خرید موبایل از سایت www.gooshishop.ir دریافت میکند.

برای شرکت در مسابقه لازم است اپلیکیشن ذکرانه را نصب کنید و یا آن را از طریق کافه بازار و یا مایکت به روز رسانی کنید:

دانلود از کافه بازار دانلود از مایکت دانلود از گوگل پلی