Send Send

Send، عنوان جدیدترین اپلیکیشن تیم Microsoft Garage است که برای آیفون منتشر شده و در زمینه‌ی ارسال ودریافت ایمیل‌ها با روشی کاملا متفاوت فعالیت دارد. با زوم‌اپ همراه باشید.
همانطور که گفته شد Send اپلیکیشنی در زمینه‌ی ارسال و دریافت ایمیل است که مایکروسافت برای توصیف سادگی آن از اصطلاح in-and-out استفاده کرده است و نشان بر تمرکز تیم سازنده بر سادگی و در عین حال کاربردی بودن اپلیکیشن دارد. در واقع می‌توان گقت اپلیکیشن Send بیشتر از آنکه به همتایان خود شباهت داشته باشد، شبیه به یک اپلیکیشن پیام رسان است که در آن ارسال و دریافت ایمیل شباهت بسیاری به اپلیکیشن‌های مدیریت پیام دارد. نکته‌ی منفی و شاید عجیبی که در Send وجود دارد وابستگی آن به Office 365 است به طوری که تنها کاربرانی قادر به استفاده از Send خواهند بود که دارای یک اکانت Office 365 business/school باشند.بنابراین نه ایمیل Outlook شما و نه جیمیل نمی‌توانند کمکی به شما برای اجرای این اپلیکیشن کنند. ضمن آنکه باید به این موضوع نیز توجه داشت که در Send شما به اینباکس کامل خود دسترسی نخواهید داشت و تنها مکالمه‌هایی که درون این اپلیکیشن آغاز کرده اید قابل مشاهده و استفاده خواهند بود و برای مشاهده ایمیل‌های قدیمی تر، چاره ای جز استفاده از اپلیکیشن Outlook یا دیگر برنامه‌های مدیریت ایمیل ندارید.

send21

به گفته‌ی مایکروسافت، در اپلیکیشن Send نیازی به وارد کردن موضوع، امضا یا... نخواهید داشت چراکه هدف آن‌ها از اپلیکیشن Send ارسال سریع تر و روان تر ایمیل‌های روزانه بوده است. نکته‌ی فوق العاده جالب دیگری که در Send وجود دارد این است که شما می‌توانید وقتی شخصی در حال پاسخدهی به ایمیل شما است وضعیت او را در حال typing مشاهده کنید که پیش از این تنها در اپلیکیشن‌های پیام رسانی آنلاین آن را مشاهده کرده بودیم و باید اعتراف کنیم که حضور آن در مبحث ایمیل ها، بسیار شگفت آور است. بر خلاف دیگر اپلیکیشن‌های پروژه‌ی گاراژ، این کمپانی قول انتشار آن برای ویندوزفون را نیز به کاربران خود داده و به زودی نسخه‌ی اندروید و ویندوزفونی Send نیز در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. در حال حاضر اپلیکیشن Send برای کشورهای آمریکا و کانادا قابل استفاده است و از این لینک قابل دریافت خواهد بود.