نسخه‌ی جدید جیمیل نسخه‌ی جدید جیمیل

بعد از معرفی الگوی طراحی جدید گوگل با عنوان متریال دیزاین در جریان برگزاری کنفرانس توسعه‌دهندگان گوگل، این شرکت شماری از اپلیکیشن‌های خود را با اعمال الگوی طراحی جدید بروزرسانی کرده که به‌نظر می‌رسد جدیدترین اپلیکیشنی که قرار است با الگوی طراحی جدید گوگل ظهور شود، جیمیل است.بر طبق گزارش‌های منتشر شده که منبع آن‌ها فایلی فیلم یی است که توسط Android Police شناسایی شده، نسخه‌ی جدید ایمیل امکان اضافه کردن حساب‌های کاربری متعلق بهبقیه سرویس‌های ایمیل، همچون Outlook و Yahoo‌را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.  در حال حاضر اپلیکیشن جیمیل فقط از سرویس ایمیل خود گوگل پشتیبانی می‌کند، اما شواهد نشان از این دارد که گوگل برای تسهیل مصرف از اندروید، امکان اضافه کردن ایمیلبقیه سرویس‌ها را نیز اضافه کرده است.


هنوز معین نیست که آیا علاوه بر سرویس‌های ایمیل یاهو و مایکروسافت شاهد پشتیبانی از سرویس‌های ایمیلی چون Exchange ActiveSync خواهیم بود یا خیر که برای اطلاع از این موضوع باید به انتظار انتشار اخبار بیشتر یا انتشار این اپلیکیشن باشیم. در صورتی که اپلیکیشن جیمیل چنین امکانی را در اختیار کاربران قرار دهد، دیگر نیازی به تعویض اپلیکیشن به‌منظور چک کردنبقیه حساب‌های کاربری نیست.

لینک دریافت

انتظار می‌رود گوگل نسخه‌ی جدید اپلیکیشن جیمیل را به‌همراه نسخه‌ی نهایی اندروید آبنبات چوبی در اختیار کاربران قرار دهد. هنوز معین نیست که آیا این تغییرات برای نسخه‌ی iOS ‌نیز اعمال خواهد شد یا خیر. نظر شما در این خصوص چیست؟